Alanya Dış Cephe Temizliği

Alanya Dış Cephe Temizliği

Alanya dış cephe Temizlik işleri kadınların uzun zaman ve emek harcadığı işler arasındadır. Özellikle dış cephe; alanı büyük olduğundan ve her noktaya erişim zor olduğundan daha zor ve daha çok emek isteyen bir iştir. Hizmet sektöründe öncü olan ve geniş bir yelpazeye sahip olan firmamız, dış cephe temizliği konusunda da büyük başarılara imza atmış güvenilir bir firmadır. Dış cephede bulunan alüminyum, granit, siding ve benzeri malzemeler özenli bir temizlik gerektirir, firmamız tüm bunlara gereken özeni göstermektedir.

Dış cephe temizliği az kapsamlı ve kolay bir iş gibi düşünülse de sanılanın aksine dış cephe yapı malzemelerinin yanı sıra cam temizliğini de kapsadığı için kapsamlı ve geniş bir hizmettir. Yüksek katlı binaların cam temizliği de firmamızın temizlik hizmeti kapsamında başka bir koludur.

Dış Cephe Temizliğinde Güvenlik ve Memnuniyet Garantisi

Gerekli önlemler alınmadığı takdirde; çok katlı binalarda dış cepheye ulaşım oldukça tehlikeli, zor ve tedirgin edicidir. Firmamız bu konuda büyük bir itina göstererek temizlik personellerimizin güvenliği için tüm önlemleri alır ve siz değerli müşterilerimize %100 müşteri memnuniyetini garanti eder. Birçok iş kazasının yaşandığı dış cephe temizliği, aldığımız önlemlerle birlikte personellerimiz ve sizler için son derece güvenli olmaktadır.

Dış cephe temizliğine başlamadan önce binanın tüm özellikleri ekiplerimizce incelenerek, iskelet, halat, asansör ve benzeri ekipmanlardan hangisine gerek olduğuna karar verilerek, temizliğe başlanır. Temizlik sektöründe adından sıkça söz ettiren ve lider haline gelen firmamızın aldığı güvenlik önlemleri her zaman takdir toplamış ve tercih edilen bir firma haline gelmemize yardımcı olmuştur.

Dış Cephe Temizliğinde Hangi Adımları İzliyoruz?

Dış cephenizin temizliği hususunda bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren süreç başlar. Temizlik öncesinde yetkili firma uzmanlarımız şu aşamaları izler;

  • Uzman ekiplerimiz dış cephe temizliği yapılacak olan binanın dış cephesine nasıl ulaşılacağına karar vermek için fizibilite çalışmaları gerçekleştirirler.
  • Cephede kullanılan camlar ve yapı malzemelerinin özellikleri dikkate alınarak kullanılacak ürünlere karar verilir.
  • Tüm bu aşamalar bittikten sonra firmamız tarafından size bir teklif sunulur.
  • Şayet verilen teklifi kabul ederseniz, firmamızla sözleştiğiniz gün ve saatte temizlik ekiplerimiz gelerek sizlere temizlik hizmeti sunar.