Alanya Okul Temizliği

Uzun yıllar boyunca temizlik hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız, Alanya okul temizliği olarak müşterilerinin memnuniyetlerini ve geri dönütlerini kendilerine referans alarak başarılarını sürekli arttırmaktadır.Firmamız Alanya okul temizliği konusunda da diğer işlerimizde olduğu gibi kaliteli ve özverili şekilde faaliyet gösteren geniş bir hizmet kapsamına sahiptir.

Okul ortamı; çocuklarınızın vakitlerinin büyük bir kısmını geçirdiği, küçük yaşlardan itibaren birçok alışkanlık kazandığı, hayata hazırlandığı ortamlar olduğundan çocukların sağlığı üzerinde doğrudan etkilidir. Bu yüzden bu ortamlar ekstra hijyenik olmalıdır. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz tüm bu hususları en az sizin kadar düşünerek büyük bir özveriyle okulları mis gibi yapacak ve sizin de içiniz her daim rahat olacaktır.

Hijyenik Okul Temizliği Nasıl Yapıyoruz?

Alanında uzman personel kadromuz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile çocuklarınız için dilediğiniz okul temizliği yapan ekiplerimi, kaliteden ve özveriden ödün vermeden sağlamaktadır. Okul ortamının her köşesinde aynı titizlikle çalışan personellerimiz, her ayrıntıyı hijyen kuralları çerçevesinde düşünerek, tüm okul ortamını bilinçli ve profesyonel bir şekilde mikrop ve bakterilerden arındırmaktadır.

  • İlk olarak ortak kullanıma sahip ve temizlenmediği takdirde hastalıklara yol açabilecek olan tuvalet ve sınıflar havalandırılmaktadır.
  • Sınıflar ve tuvaletler havalanırken personellerimiz en etkili dezenfektan ilaçları kullanarak tuvalet ve lavaboları steril hale getirmektedir.
  • Personellerimiz, çocukların kayıp düşme ve zarar görme ihtimallerini göz önünde bulundurarak, yüzey temizliğini çocukların okul saatleri dışında yapmaktadır.
  • Tüm bu detaylı işlemlerin ardından okulunuz personellerimiz tarafından tüm bakteriler ve mikroorganizmalardan sterile edilmiş bir şekilde sizlere ve çocuklarınıza sunulacaktır.

En Uygun Fiyata Okul Temizliği

Uzun yıllardır yaptığı işlerle, sektördeki başarısı ve müşteri memnuniyeti ile adından sıkça söz ettiren firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini ve ekonomisini göz önüne alarak kendi menfaatini ikinci plana atan bir firma olmayı ilke edinmiştir. Dolayısıyla piyasada karşılaşacağınız birçok fahiş fiyata nazaran firmamızda durum böyle değildir.

Müşterilerine her zaman uygun fiyatlar sunmak isteyen firmamız, kalite seviyesini her daim üstte tutarak zaman içerisinde büyümekte ve gelişmektedir.

Alanya Okul Temizliği hizmeti için bizimle iletişime geçin!